تبلیغات
اخبار حوادث - مطالب شهریور 1395
اخبار حوادث
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگمدیر وبلاگ :اخبار حوادث
مطالب اخیر
نویسندگان
زن جوان که صدمه روحی وروانی شدیدی دیده است نه تنها از مرد متجاوز شکایت کرد بلکه از شوهر رفیق باز خود نیز طلاق گرفت.
لیدا 28 ساله خشمگین است او به پلیس گفت: شوهرم و خانواده اش خیلی خوب هستند اما علی رفیق باز است و همین ایرادش لطمه جبران ناپذیری به من و زندگی ام زده است.
لیدا افزود: حدود دو سال قبل، دایی‌ام گفت برای پسر برادر زنش دنبال زن می‌گردند. او علی را به من معرفی کرد با وجود اینکه علاقه ای به علی نداشتم به احترام دایی ام با او عقد کردم بعد از ازدواجمان متوجه ایراد بزرگ علی شدم او به محل کارش که مغازه پدرش بود می رفت و شب ها با دوستانش بود که اعتراض کردم اما اعتنایی نکرد یک ایراد دیگر شوهرم که خیلی هم ایراد بزرگی بود این که وقتی مشکلی داشت یا مسأله‌ای پیش می‌آمد مرا امین خود نمی‌دانست و گوشه‌ای کز می‌کرد و حرف نمی‌زد.
لیدا افزود: یکی از این دوستان نارفیق شوهرم هر موقع با من روبه رو می‌شد نگاه ناپاکی داشت. در این باره به شوهرم تذکر می‌دادم که با رابطه ای نداشته باشد اما شوهرم فکر می‌کرد از روی حس حسادت این حرف‌ها را پشت سر دوستش می‌زنم. او به گفته‌هایم توجهی نشان نمی‌داد.
یک روز که تنها بودم زنگ در خانه به صدا درآمد. دوست شوهرم منتظر بود در خانه را باز کنم. او با توسل به زور وارد خانه شد. جیغ و فریاد راه انداختم دهانم را محکم چسبید هرچه تقلا کردم نتوانستم کاری کنم تا اینکه او به من تجاوز کرد و با تهدید اینکه آبرویم را خواهد برد و از من عکس دارد خواست هروقت سراغم آمد خودم را در اختیارش قرار دهم.
لیدا به گریه افتاد و گفت:همان لحظه از خانه شوهرم بیرون آمدم و اینجا آمدم الان می خواهم دوستش که قادر نام دارد بازداشت شود و بعد دیگر حاضر به زندگی با شوهرم نیستم.
با این ادعاها همزمان با معرفی لیدا به پزشکی قانونی دستور بازداشت قادر نیز صادر شد و این مرد در ناباوری و در حالیکه هنوز اقدامی برای پاک کردن عکس های همسر دوست صمیمی اش انجام نداده بود بازداشت شد و در برابر دیدگان علی به تجاوز اقرار کرد.پرونده این تجاوز در اختیار دادگاه کیفری قرار گرفت و لیدا با وجود اصرار و التماس علی به ادامه زندگی مشترک در دادگاه خانواده خواستار طلاق شد.
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
سه شنبه 30 شهریور 1395
پزشکان با استفاده از توموگرافی و اشعه ایکس دریافتند یک نارنجک منفجر نشده در بین استخوان‌های بالایی و پایینی آرواره این زن جای گرفته است. این پزشکان به کمک متخصصان مواد منفجره به منظور جلوگیری از انفجار این نارنجک، بلافاصله اقدام به انجام عمل جراحی روی این بیمار کردند.

این تیم پزشکی پس از انجام 4 ساعت عمل جراحی، موفق به خارج کردن نارنجک از صورت این زن شد.

این بیمار بر اثر اصابت این نارنجک نیمی از دندان‌هایش را از دست داد و صورتش به دلیل بخیه بزرگ از شکل طبیعی خود خارج شد.
خارج کردن نارنجک منفجر نشده از صورت زنی +عکس

خارج کردن نارنجک منفجر نشده از صورت زنی +عکس
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
دوشنبه 29 شهریور 1395
پسرهمسایه نیمه شب از بالکن به اتاق خوابم آمد و من تنها بودم

شوهر این زن بخاطر بیماری پدرش به شهرشان سفر کرده بود و پسر همسایه می دانست نازنین تنها است.
چندی پیش زنی گریان به پلیس مراجعه کرد و از سرنوشت تلخ خودش پرده برداشت وی گفت:2 سالی است که ازدواج کرده ام و از 6 ماه پیش بخاطر کار یعقوب به تهران آمدیم.
وی افزود: مازندگی خوبی داشتیم و راضی بودیم خانه ای اجاره کرده و من با زن همسایه دیواربه دیوار در طبقه سوم ساختمان رابطه دوستی برقرار کردم و به خانه شان رفت و آمد داشتم.
نازنین ادامه داد: فاطمه خانم پسر جوانی به نام مسعود دارد که با هم احوالپرسی داشتیم و بعضی وقت ها او برایم چیزهایی می خرید تا اینکه شوهرم بخاطر مریضی پدرش به شهرمان رفت و چون در ماشین آنها جا کم بود من تنها ماندم.
این زن گریان گفت: تا ساعت 9 شب فاطمه خانم در خانه ما بود تا اینکه رفت من مشغول کار و تماشای تلویزیون شده و ساعت 11 شب به اتاق خواب رفتم و خوابیدم.
وی افزود: هنوز در خواب و بیداری بودم که احساس کردم سایه ای بالای سرم است ابتدا تصور کردم یعقوب است اما وقتی بیدار شدم دیدم مسعود پسر همسایه در اتاق خوابم ایستاده خواستم داد بزنم که جلوی دهانم را محکم چسبید و با چاقو تهدید کرد اگر حرفی بزنم او مرا خواهد کشت خیلی ترسیدم و آن شب به من تجاوزکرد او بعد فیلم من و خودش را که با موبایل گرفته بود نشانم داد البته خودش در فیلم دیده نمی شد و تهدیدم کرد اگر به خواسته اش تن ندهم آبرویم را خواهد برد با التماس خواستم دست از سرم بردارد اما او اعتنایی نکرد.
نازنین گفت: حدود یک ماه هرچه می گفت گوش می کردم تا اینکه دیدم زندگی ام را ویران کرده و شوهرم پی به رفتارهای مرموزم برده است هرچه التماس کردم فایده ای نداشت و تصمیم گرفتم شکایت کنم و چاره ای جز طلاق از یعقوب هم ندارم.
با این ادعا ها با دستور بازپرس پرونده مسعود بازداشت شد و در بازجویی ها گفت: نازنین دوست مادرم بود البته تفاوت سنی زیادی داشتند هروقت به خانه ما می آمد و اورا می دیدم وسوسه می شدم تا اینکه شنیدم شوهرش به سفر رفته و او شب تنها است.
وی افزود: بین بالکن خانه ما که به اتاق خوابم راه دارد تا بالکن آنها فقط یک آجر فاصله دارد من نیمه شب خودم را به اتاق خواب نازنین رساندم و....
بنابه این گزارش،جوان متجاوز با دستور قضایی روانه زندان شد و بزودی در دادگاه کیفری محاکمه خواهد شد.
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
یکشنبه 28 شهریور 1395


( کل صفحات : 9 )    1   2   3   4   5   6   7   ...   


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی